Informace - Vlastní doprava k letním pobytům | CK Victoria - Cestovní Kancelář

Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101

Informace

Vlastní doprava k letním pobytům

Cestovat autem je možné do všech pobytových míst nabízených v tomto katalogu. Ubytovací kapacita je společná jak pro klienty cestující autobusem, tak pro klienty cestující vlastní dopravou. Den nástupu na ubytování je v těchto případech vždy o jeden den později a den odjezdu o jeden den dříve oproti termínům uvedeným v tabulkách (pokud není uvedeno jinak). Dny uvedené v tabulce jsou dny odjezdů a příjezdů autobusů. Pobyty jsou převážně na 7, 10, resp. 11 nocí. Můžete spojovat dva či více termínů v jeden, i více pobytových míst za sebou.
Věnujte pozornost pobytům na libovolný počet nocí (viz níže). Jsou ideální pro všechny, kteří z časových důvodů nemohou strávit u moře celý týden, ev. pobytům v rakouském Štýrsku. Zde je možné strávit po celou sezónu jak 7, tak 3 nebo 4 noci.
Při ubytování v mobilním domě, chatce, karavanu nebo stanu lze v CK objednat parkování pouze pro jedno vozidlo, v případě dalších vozů si klienti hradí parkovné individuálně v místě pobytu na recepci, pokud to daná lokalita umožňuje. Výše parkovného za motocykl je shodná s parkovným za automobil. Parkování vedle ubytovací jednotky není možné garantovat.
Přejeme příjemnou cestu a šťastný a bezpečný návrat!