Itálie - Sardinie - Camping Village Baia Blu La Tortuga | Dovolená CK Victoria 2024

Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101

Camping Village Baia Blu La Tortuga

Itálie

Sardinie

-56%
70 fotografií
Cena od
8 213 Kč 3 990
Termíny a ceny

 • Široká bílá písečná pláž s plážovými bary
 • Bohaté animační programy
 • Potápěčské centrum, kiteboarding, windsurfing
 • Možnost letecké dopravy
 • Popis Termíny Ubytování Destinace Podmínky pro cestu Fakultativní služby Reference

  Vybavení resortu

  pizzerie, restaurace se self-servisem, bar, cukrárna, supermarket, bankomat (v resortu je možné platit kartou), obchod se suvenýry, lékařské zázemí.

  Stravování

  vlastní (jsou zde self-service restaurace, pizzerie a supermarket).

  Typ ubytování

  Victoria mobilní dům Lux jsou umístěny v polostínu borovic, 200 m od pláže.

  Pláž

  široká písečná pláž s plážovými bary, lemovaná drobnými útesy. Vstup do moře je pozvolný, možnost plážového servisu. FKK pláž vzdálena 3 km.

  Sportovní, zábavní a společenské aktivity

  v hlavní sezóně bohaté animační programy (kabaret, muzikály, výuka latinskoamerických tanců, koncerty) a denní aktivity pro nejmenší v dětském mini-clubu. Bazény, beachvolejbalové, fotbalové a dětské hřiště, tenisové kurty, střelnice pro lukostřelbu, tělocvična, fitness centrum, stolní tenis. Půjčovna člunů, potápěčské centrum, výbava pro potápění, kiteboarding a windsurfing.

  Delegát CK

  ve středisku je česky mluvící delegát CK.

  Doprava

  vlastní: trajektové lístky na přání zajistíme.
  lux. busem CK: do Livorna, pak samostatně trajektem Livorno–Olbie (asi 6,5 hod. plavby), dále transfer CK Olbia–Camping Village Baia Blu La Tortuga (asi 2 hod.). Cena trajektového lístku kategorie paluba a transferu do místa ubytování je již zahrnuta v ceně jízdného.
  Upozornění: bus CK přijíždí do přístavu Livorno asi ve 4 hod. ráno a první trajekt na Sardinii odjíždí kolem 8. hod. (od 6 hod. je k dispozici čekárna).
  letadlem: pravidelné lety společnosti Smartwings.
  Cesta tam: odletový den středa, letiště V. Havla. Po příletu do Olbie následuje transfer mikrobusem CK do místa pobytu (cca 2 hod., v ceně).
  Cesta zpět: odletový den středa, odjezd z kempu do Olbie mikrobusem CK. Odlet z Olbie, přílet do Prahy.

  Tipy na výlety

  Porto Cervo, Costa Smeralda, Santa Teresa a trajektem do Bonifacia nebo Santa Teresa a lodí do La Maddalena, Costa Paradiso, Castel Sardo.

  Cena zahrnuje

  • ubytování v mobilních domech
  • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
  • pojištení CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje

  • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům
  • povinný ekologický a klubový poplatek 2,8 €/osoba/noc
  • pobytovou taxu 1,5€/osoba od 18 let/noc (maximálně se platí za 10 nocí)

  Vybavení

  Windsurfing nebo plachtění: 150 m
  Wi-Fi: 5 €/den
  Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: 250 m
  Tenisové kurty: 10 €/hod.
  Stolní tenis: 200 m
  Supermarket nebo minimarket: 500 m
  Restaurace: 200 m
  Dětské hřiště:
  Venkovní bazén: 100 m
  Trekking nebo nordic walking:
  Víceúčelové hřiště:
  Posilovna nebo fitness centrum: 200 m
  Možnost grilování: Všechny typy
  Pes: Na vyžádání
  Vzdálenost na pláž: 200 m
  Cyklistika:
  Plážový servis: 20 €/den
  Animace: Zdarma
  Dítě zdarma:
  Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme

  Vyhledávací filtr

  Veškeré ceny zde uvedené jsou za 1 osobu bez povinnných příplatků při obsazení požadovaného počtu pevných lůžek. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

  Itálie

  Při vyslovení jména Itálie se každému vybaví země slunce, pláží a také země hor. Na jejím území leží významná část Alp – nejvyšších evropských velehor s ledovci a věčným sněhem. Je to velká země o rozloze cca 350.000 km2, jejíž páteří jsou pískovcové Apeniny, po nichž nese jméno i celý poloostrov. Itálie se skládá z 20 regionů, obývá ji asi 60 miliónů obyvatel. U turistů si získala přívlastek „slunná“. Itálie je klasickou zemí cestovního ruchu, pyšnící se nesčetným množstvím kulturních památek, které každoročně lákají milióny turistů. Přesto, když se řekne Itálie, představí si asi každý z nás nejprve horké léto, žhavé slunce, třpytivě modré moře, překrásné pláže, špagety, pizzu a dobré víno. Bez povšimnutí nezůstane ani temperament, srdečnost a vlídnost místních obyvatel, které si každý zamiluje.

  Sardinie

  Tento druhý největší středomořský ostrov leží západně od Itálie a jižně od francouzského ostrova Korsika, od něhož je oddělen jen úzkým průlivem poblíž korsického města Bonifaccio. Délka ostrova je 267 km a největší šířka 120 km. Jeho hlavním městem je Cagliari, ležící na jižním pobřeží. Od r. 1948 je Sardinie autonomní oblastí Itálie. Úředním jazykem je Italština, ale 80 % obyvatelstva používá též sardštinu. Sardinie je právem označována za perlu Středomoří, neboť zdejší pláže, omývané křišťálově čistou vodou, připomínají pláže Karibiku. Tyrkysová voda kolem ostrova oplývá bohatým podmořským životem. Milovníci potápění tu mohou obdivovat mořské kopretiny, červený korál, podmořské kaňony plné ryb nebo nádherné jeskyně nejrůznějších tvarů. Sardinie je obklopena řadou menších ostrůvků – mezi nejznámější patří např. souostroví La Maddalena, jež bylo pro své přírodní krásy vyhlášeno národním parkem. Ostrov však i ve vnitrozemí nabízí mnohé kulturní zajímavosti a památky od prehistorických obranných věží – nuraghů – ze 3. tisíciletí př. n. l. až po románské kostely a katedrály. Pro tisíce turistů z celé Evropy je však Sardinie synonymem pláží, pokrytých bělostným pískem a omývaných smaragdově modrozelenou vodou Tyrhénského a Středozemního moře. Křišťálově čisté moře, náhorní planiny, skvoucí se tisíci odstíny zelené, nesmazatelné stopy historie, přírodní krásy, kamenné útesy, malebné zátoky, mořské jeskyně a pláže s bělostným pískem – to je Sardinie, jeden z nejkrásnějších italských ostrovů, právem přezdívaný Karibikem Středomoří.

  Aglientu

  Oblast se nachází na severu ostrova ve snadno dosažitelné vzdálenosti od přístavů Olbia a Golfo Aranci či z letiště Olbia. Středisko La Tortuga, zasazené do panenské přírody, je rájem pro milovníky bělostného písku a průzračného azurového moře. Ideální klimatické podmínky lákají nejen ty, kteří chtějí strávit dovolenou odpočinkem, ale také vyznavače letních aktivit jako je windsurfing, surfing, potápění a plachtění.
  Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme

  Vybavení resortu

  pizzerie, restaurace se self-servisem, bar, cukrárna, supermarket, bankomat (v resortu je možné platit kartou), obchod se suvenýry, lékařské zázemí.

  Stravování

  vlastní (jsou zde self-service restaurace, pizzerie a supermarket).

  Typ ubytování

  Victoria mobilní dům Lux jsou umístěny v polostínu borovic, 200 m od pláže.

  • cca 24 m², pro 2–6 osob
  • 1 ložnice s manželským dvoulůžkem
  • 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky
  • Obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem
  • Deky a polštáře (povlečení za příplatek)
  • Sprcha, toaleta, umyvadlo (v různých modifikacích)
  • Klimatizace
  • Kompletně vybavená kuchyňská linka
  • Lednice 212 l, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba
  • Krytá terasa cca 9–14 m²
  • Zahradní nábytek (stůl, židle, případně sluneční lehátko)
  • Parkovací místo pro jedno vozidlo (za příplatek)
  Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme
  Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme

  Vaše reference

  10. 7. 2016 Věra, Kosmonosy
  Dobrý den. Ráda bych Vám poděkovala a vyjádřila svou spokojenost s Vašimi službami. Již několikátý rok s vaší cestovní kanceláří jezdíme a vždy jsme byly maximálně spokojeni.Byly jsme s Vámi několikrát v Chorvatsku i v Itálii a nyní jsme se vrátily ze Sardinie. Byly jsme unešeni jednak krásným,klidným místem,čistým,nádherným mořem, čistým ,udržovaným kempem a hlavně přístupem a službami delegáta pana Dennise Ruibara. Na toto místo se opravdu hodil,byly jsme s ním na třech výletech.Byl ochotný i lidem,kteří měli zájem o potápění,nebo vodní sporty vše zprostředkovat a poradit. Sardinie je opravdu krásná a jsem ráda,že jsem část z ní poznala. Určitě by stálo za to kdyby jste v budoucnosti rozšířily svou nabídku o nějakou další destinaci na tomto ostrově. Jsem cestovatel, který se většinou nevrací na stejné místo, ale na toto místo bych se klidně vrátila znova. Děkuji va. Děkuji

  Dana, Marie, Marta, Iveta
  Dobrý den, 16. 6. 2017 jsme se vrátily z úžasné dovolené na Sardinii. Jako vždy když cestujeme s CK Victoria jsme byly nadmíru spokojené. Komu ale chceme zvlášť moc poděkovat, byl delegát pan Dennis Ruibar za jeho vstřícnost, ochotu, operativnost a nádherné výlety, které jsme s ním mohly podniknout. Je úžasné, že je mobilní a může klientům přímo nabídnout, zprostředkovat a uskutečnit s nimi skvělé výlety. Ještě teď jsme plné dojmů a zážitků z nádherných výletů, krásného moře a přírody, a to hlavně díky panu delegátovi. Pošlete prosím naše poděkování i vedení CK Victoria, protože delegát pan Dennis Ruibar si to oprávněně zaslouží.Ještě jednou velký dík za skvělou dovolenou.

  Z.
  Dobrý den, absolvovali jsme s vaší CK dovolenou na Sardinii. Musíme pochválit pana delegáta Ruibara, který se o nás staral. Taktéž se nám líbilo ubytování v MH, které jsou udržované a čisté. Sardinie nádherná.
  Děkuji

  Mgr. Eva, Vyškov
  Dobrý den, Vážení z CK,
  právě dnes ráno jsem se vrátila ze zájezdu Divoká Sardinie. Chci Vám touto cestou poděkovat za krásný zájezd.
  Díky paní průvodkyni Terezce a díky pánům řidičům jsme tak všichni mohli poznat krásnou zemi a prožít krásnou dovolenou.
  Děkuji za nás 4 účastnice z Vyškova

  26. 8. 2021, Šárka a rodina.
  Dobrý den,
  včera jsem se vrátila z dovolené na Sardinii. Chtěla jsem moc poděkovat panu delegátovi Petrovi. Patří mu obrovské díky za vstřícnost a dokonalé služby. Dovolená byla úžasná a opravdu velké díky patří panu Petrovi, který se o nás po celou dobu perfektně staral.
  Už se těším na další dovolenou s Vaší CK.
  Ještě jednou moc děkuji.

  26. 9. 2022, Aleš 
  Vážení a milí přátelé,
  minulý týden jsem spolu s přítelkyní Janou a dvěma syny strávil s Vaší cestovní kanceláří dovolenou na Sardinii v Baia Blu La Tortuga pod péčí delegáta pana Petra.
  V rámci pobytu jsme se zúčastnili fakultativních výletů, které pan Jašek naprosto dokonale zorganizoval, opravdu a doslova se své práci sloužil. Podal úctyhodný výkon - vše s přehledem a úsměvem - nemohu než zopakovat co jsem mu na rozloučenou při podání ruky řekl - DOBRÁ PRÁCE.
  Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme

  Vybavení resortu

  pizzerie, restaurace se self-servisem, bar, cukrárna, supermarket, bankomat (v resortu je možné platit kartou), obchod se suvenýry, lékařské zázemí.

  Stravování

  vlastní (jsou zde self-service restaurace, pizzerie a supermarket).

  Typ ubytování

  Victoria mobilní dům Lux jsou umístěny v polostínu borovic, 200 m od pláže.

  Stravování

  vlastní (jsou zde self-service restaurace, pizzerie a supermarket).

  Cena zahrnuje

  • ubytování v mobilních domech
  • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
  • pojištení CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje

  • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům
  • povinný ekologický a klubový poplatek 2,8 €/osoba/noc
  • pobytovou taxu 1,5€/osoba od 18 let/noc (maximálně se platí za 10 nocí)

  Mapa

  Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme

  Vyhledávací filtr

  Veškeré ceny zde uvedené jsou za 1 osobu bez povinnných příplatků při obsazení požadovaného počtu pevných lůžek. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

  Aglientu

  Oblast se nachází na severu ostrova ve snadno dosažitelné vzdálenosti od přístavů Olbia a Golfo Aranci či z letiště Olbia. Středisko La Tortuga, zasazené do panenské přírody, je rájem pro milovníky bělostného písku a průzračného azurového moře. Ideální klimatické podmínky lákají nejen ty, kteří chtějí strávit dovolenou odpočinkem, ale také vyznavače letních aktivit jako je windsurfing, surfing, potápění a plachtění.

  Sardinie

  Tento druhý největší středomořský ostrov leží západně od Itálie a jižně od francouzského ostrova Korsika, od něhož je oddělen jen úzkým průlivem poblíž korsického města Bonifaccio. Délka ostrova je 267 km a největší šířka 120 km. Jeho hlavním městem je Cagliari, ležící na jižním pobřeží. Od r. 1948 je Sardinie autonomní oblastí Itálie. Úředním jazykem je Italština, ale 80 % obyvatelstva používá též sardštinu. Sardinie je právem označována za perlu Středomoří, neboť zdejší pláže, omývané křišťálově čistou vodou, připomínají pláže Karibiku. Tyrkysová voda kolem ostrova oplývá bohatým podmořským životem. Milovníci potápění tu mohou obdivovat mořské kopretiny, červený korál, podmořské kaňony plné ryb nebo nádherné jeskyně nejrůznějších tvarů. Sardinie je obklopena řadou menších ostrůvků – mezi nejznámější patří např. souostroví La Maddalena, jež bylo pro své přírodní krásy vyhlášeno národním parkem. Ostrov však i ve vnitrozemí nabízí mnohé kulturní zajímavosti a památky od prehistorických obranných věží – nuraghů – ze 3. tisíciletí př. n. l. až po románské kostely a katedrály. Pro tisíce turistů z celé Evropy je však Sardinie synonymem pláží, pokrytých bělostným pískem a omývaných smaragdově modrozelenou vodou Tyrhénského a Středozemního moře. Křišťálově čisté moře, náhorní planiny, skvoucí se tisíci odstíny zelené, nesmazatelné stopy historie, přírodní krásy, kamenné útesy, malebné zátoky, mořské jeskyně a pláže s bělostným pískem – to je Sardinie, jeden z nejkrásnějších italských ostrovů, právem přezdívaný Karibikem Středomoří.

  Itálie

  Při vyslovení jména Itálie se každému vybaví země slunce, pláží a také země hor. Na jejím území leží významná část Alp – nejvyšších evropských velehor s ledovci a věčným sněhem. Je to velká země o rozloze cca 350.000 km2, jejíž páteří jsou pískovcové Apeniny, po nichž nese jméno i celý poloostrov. Itálie se skládá z 20 regionů, obývá ji asi 60 miliónů obyvatel. U turistů si získala přívlastek „slunná“. Itálie je klasickou zemí cestovního ruchu, pyšnící se nesčetným množstvím kulturních památek, které každoročně lákají milióny turistů. Přesto, když se řekne Itálie, představí si asi každý z nás nejprve horké léto, žhavé slunce, třpytivě modré moře, překrásné pláže, špagety, pizzu a dobré víno. Bez povšimnutí nezůstane ani temperament, srdečnost a vlídnost místních obyvatel, které si každý zamiluje.

  Vybavení resortu

  pizzerie, restaurace se self-servisem, bar, cukrárna, supermarket, bankomat (v resortu je možné platit kartou), obchod se suvenýry, lékařské zázemí.

  Stravování

  vlastní (jsou zde self-service restaurace, pizzerie a supermarket).

  Typ ubytování

  Victoria mobilní dům Lux jsou umístěny v polostínu borovic, 200 m od pláže.

  • cca 24 m², pro 2–6 osob
  • 1 ložnice s manželským dvoulůžkem
  • 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky
  • Obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem
  • Deky a polštáře (povlečení za příplatek)
  • Sprcha, toaleta, umyvadlo (v různých modifikacích)
  • Klimatizace
  • Kompletně vybavená kuchyňská linka
  • Lednice 212 l, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba
  • Krytá terasa cca 9–14 m²
  • Zahradní nábytek (stůl, židle, případně sluneční lehátko)
  • Parkovací místo pro jedno vozidlo (za příplatek)